חיפוש

מרפאת פוריות

FollowFollow on Facebook

הכירו את מרפאת פוריות בנק הזרע – מצוינות ברפואה

מרפאת בנק הזרע מהווה נדבך חשוב במערך הטיפולים הכולל שמציע בית החולים הפרטי הרצליה מדיקל סנטר בתחום הפריון.
את המרפאה הקמנו מתוך שאיפה לספק לך את מכלול השירותים וההליכים הרפואיים בתחום זה תחת קורת גג אחת, בזמינות מרבית ובדיסקרטיות מלאה. בחרנו ללוות אותך באופן אישי לאורך כל הדרך ולעשות כל שביכולתנו, בצורה הטובה, היעילה והבטוחה ביותר, על מנת להפוך אותך לאימא.
החל בביקורך הראשון במרפאה ועד לסיום התהליך, ארוך ככל שיהיה, צמודה אלייך אחות מוסמכת אישית שתלווה אותך ותהיה הכתובת הפרטית שלך. נוסף על כך, פועל במרפאת בנק הזרע צוות רופאי פריון בכירים, מהמובילים בישראל ובעלי שם עולמי, אשר יגבשו עבורך תוכנית מתאימה וילוו אותך בכל שלביה, החל בשלב שבו תבחרי תרומת זרע ועד כניסתך להריון.

צוות המומחים של בנק הזרע

ד"ר אלון קדם

התמחות ראשית: גניקולוגיה ומיילדות.

התמחות משנית: טיפולי פוריות והפריה חוץ-גופית.

בוגר בית הספר לרפואה, אוניברסיטת בן-גוריון, באר שבע.

ד"ר קדם הינו מנהל בנק הזרע של הרצליה מדיקל סנטר. חוקר במעבדה לחקר הפוריות במרכז הרפואי שיבא, ורופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית, אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי שיבא תה"ש.

ד"ר אתי ממן

התמחות ראשית: גניקולוגיה ומיילדות.

התמחות משנית: טיפולי פוריות והפריה חוץ-גופית.

בוגרת בית הספר לרפואה, אוניברסיטת בן-גוריון, באר שבע.

-ד"ר ממן הינה מנהלת יחידת ה IVF של הרצליה מדיקל סנטר. חוקרת במעבדה לחקר הפוריות במרכז הרפואי שיבא תל-השומר ורופאה בכירה ביחידה להפריה חוץ גופית, אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי שיבא תל-השומר.

אחות פריון – ורד דלאל

בוגרת בית הספר לסיעוד שיינברון, אוניברסיטת תל-אביב.

בוגרת קורס מיילדות בבית החולים אסף הרופא.

בוגרת תואר ראשון בניהול מערכות בריאות באוניברסיטת אריאל.

מיילדת בכירה בחדר לידה תל השומר, מרכז לידה טבעית.

ורד הינה אחות אחראית ומנהלת הלקוחות של בנק הזרע הרצליה מדיקל סנטר. מלווה נשים בדרכן להיות אמהות, צועדת איתן יד ביד לאורך כל התהליכים הרגשיים והחוויות שהן חוות מרגע הגעתן אל בנק הזרע ועד לקליטת ההיריון.

מיכה באום בנק הזרע

ד"ר מיכה באום

התמחות ראשית: גינקולוגיה ומיילדות.

התמחות משנית: הפריה חוץ-גופית, פריון, מיילדות, בירור לזוג העקר.

בוגר בית הספר לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת ת"א.

ד"ר באום הוא רופא בכיר במערך הפריון וההפריה החוץ-גופית, ומנהל בנק הזרע במרכז הרפואי 'שיבא' תל-השומר.

פרופ' אריאל הורוביץ בנק הזרע

פרופ' אריאל הורביץ

התמחות ראשית: גינקולוגיה ומיילדות.

התמחות משנית: פוריות והפריה חוץ-גופית.

בוגר בית הספר לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת ת"א.

תואר שני במנהל מערכות בריאות, הפקולטה למנהל עסקים, אוניברסיטת ת"א.

פרופ' הורביץ הינו מנהל המעבדה לחקר הפוריות במרכז הרפואי שיבא תה"ש ורופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית, אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי שיבא תל-השומר.

סל שירותים עוטף

המרפאה מציעה לך את כל השירותים שלהם את זקוקה:

 • התאמת תכנית בידי רופא מומחה
 • עריכת בדיקות גנטיות
 • ביצוע הזרעות והשבחות זרע הכוללות בדיקת זרע
 • הפריה חוץ גופית (IVF)

מרפאת בנק הזרע מציעה לך את אותם תנאים נפלאים שמציע בית החולים עצמו, בסביבה שקטה, אל מול הנוף המרהיב והרגוע של הים התיכון. הידע הרב של אנשי המרפאה, האמצעים המשוכללים ושיתוף הפעולה עם שאר יחידות בית החולים, מבטיחים גם לך שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אנשי מרפאת בנק הזרע מציעים לך טיפולים משלימים ברמה גבוהה, שיהפכו את התהליך כולו לפשוט יותר. בתקופה של שאלות רבות, מתחים ולחצים, טיפולים כאלו יאפשרו לך להתחזק, להתעצם ולהתמודד טוב יותר עם האתגרים הניצבים בפנייך.

שלל השירותים שאנו מעניקים לך במסגרת מרפאת בנק זרע פרטי, יתרמו לך לא רק מבחינה נפשית: מחקרים שונים מראים כי הרפואה האלטרנטיבית מסייעת, דרך הפגת המתחים והרוגע שהיא נוסכת על המטופלת, להעלות את הסיכוי לטיפול מוצלח ולהשגת ההיריון המיוחל.

הטיפולים המשלימים במרפאה מוצעים לך במחירים מיוחדים:

אקופונקטורה: טיפולי דיקור סיני ליצירת איזון בגוף, הן מבחינת ההורמונים, הן מבחינת תהליכי הביוץ וההפריה והן מבחינת תופעות הלוואי המתרחשות לעתים במהלך הניסיונות להיכנס להיריון.

נטורפתיה ופריון: טיפולים המתמקדים בעקרונות הנטורופתיים ובתרומה שהן יכולים להעניק לאישה במהלך טיפולי ההפריה. הטיפולים מותאמים לכל אישה בפני עצמה, כך שיהפכו את התקופה הזו לקלה יותר ויתרמו גם הם להעלאת סיכויי ההפריה

תזונה מותאמת: מפגשים עם תזונאים מומחים אשר יתאימו עבורך תפריט מיוחד המתייחס הן לתהליך ההפריה והן למצבך הפיזי והגופני, כמו גם לאורח החיים שלך. מפגשים אלו מתבססים על מחקרים שבהם הוכח הקשר בין פריון לבין תזונה נכונה

אימון: התהליך שאליו את נכנסת דורש ממך להתמודד עם מחסומים נפשיים ושכליים רבים. בעזרת האימון המיוחד תוכלו להתגבר עליהם ולהכיל אותם, כך שתתחזקי רגשית – וכתוצאה מכך תחושי כיצד את מחזקת גם פיזית.

אנו, אנשי מרפאת בנק הזרע, נמצאים כאן לרשותך, לכל שאלה או מידע נוסף שאת זקוקה לו. צרי קשר עמנו – ונחזור אלייך במהירות.

יחידת ההפריה החוץ גופית

מרגע שהחלה לפעול, מרפאת בנק הזרע משלבת ידיים עם אחת היחידות המובילות של בית החולים – היחידה להפריה חוץ-גופית (IVF) שנמצאת בסמוך. זוהי יחידה מהוותיקות בישראל, אשר נוסדה עוד בשנת 1987, נחשבת לחדשנית ומשוכללת במיוחד ומשתייכת לצמרת העולמית בתחום ה-IVF.

 

ביחידה פועלים רופאים מומחים, פרופסורים מהשורה הראשונה בישראל ובעולם בתחום הפריון, אשר רבים מהם משמשים כמנהלי מחלקות בבתי חולים ציבוריים בישראל.

היחידה להפריה חוץ-גופית פועלת בשיתוף פעולה מלא עם סגל בנק הזרע. ביחידה מכשור מתקדם במיוחד, המאפשר לבצע את שיטות ההפריה המובילות בעולם. הטיפול הניתן ביחידת ה-IVF של בית החולים גמיש ונוח, אינטימי ודיסקרטי, ומסייע למטופלות לשמור על שגרת חייהן בצורה מיטבית.

במרפאת פוריות עומדים לרשותכם:

 • צוות רופאים אישי- מומחים לפריון
 • אחות אישית
 • מוקד חירום
 • סל שירותים עוטף: מאמנת אישית, רפואה סינית, מומחית לפריון בראייה נטורופתית

המרפאה מספקת את השירותים הבאים:

 • תכנית טיפול על בסיס ביוץ טבעי
 • טיפולי פוריות – בדיקת זרעהשבחת זרע, תרומת זרע, הקפאת זרע ועוד.
 • הזרעות
 • הפרייה חוץ-גופית
נגישות