חיפוש

אודות

FollowFollow on Facebook

בנק הזרע החדיש, היוקרתי והייחודי של בית החולים הרצליה מדיקל סנטר הוקם בשנת 2014.

המקצועיות, האיכות והיוקרה של בית החולים הן אבני הדרך אשר לפיהן צועד בנק הזרע שלנו.

 

בנק הזרע של בית החולים הפרטי הרצליה מדיקל סנטר הוא מהחדישים והמתקדמים בישראל.

 

זהו מקום בו זוכות נשים לתרומות זרע מובחרות מתוך מאגר גדול של מועמדים איכותיים אשר נבחרו בקפידה ובפרטנות, תוך מתן תשומת לב מיוחדת לכל תורם ולכל נתרמת.

בנק הזרע של בית החולים מציע לנתרמות סביבה חמה ומחבקת, דיסקרטית ומקצועית, ושירות מקצועי ברמה גבוהה מידי צוות מומחים מיומן אשר מציע ליווי אישי צמוד, מתחילת התהליך ועד סופו.

 

בנק הזרע של הרצליה מדיקל סנטר הוא בנק זרע פרטי המחזיק מאגר מגוון ומתחדש שכולל תורמים מישראל ומחו"ל. הבנק אף מקיים קשר רציף עם מאגרי תורמים מחו"ל, אשר גם מהם ניתן לקבל תרומות זרע תוך זמן קצר ביותר.

 

לצד זה, מציע בנק הזרע הליך מקצועי, מהיר ומדויק לנשים המעוניינות בתרומת זרע. התרומה תיבחר על ידי האישה בתום הליך קצר הכולל שלושה שלבים עיקריים:

 

  1. בחירת תרומת זרע
  2. התאמת תוכנית הטיפול
  3. הזרעה/הפריה.

 

בבנק הזרע נעשים הליכים רפואיים נוספים המשתייכים לתחום הפוריות וביניהם טיפולי פוריות, הפריה חוץ גופית, מעקב ביוץ, שמירת מנות זרע (לנשים ולגברים), בדיקת זרע, השבחת זרע וחיפוש זרע.

 

כאמור, כל ההליכים הנעשים בבנק הזרע מתבצעים בדיסקרטיות מוחלטת ובסודיות מלאה, תוך חיסיון מלא על כל פרטיהם האישיים של הנוגעים לדבר.

 

בנק הזרע, כמי שמהווה את אחת מזרועותיו הרבות של מוסד רפואי מהגדולים, האיכותיים והמקצועיים בישראל, שומר על הסטנדרטים הגבוהים לפיהם פועל זה שנים בית החולים הפרטי הרצליה מדיקל סנטר.

נגישות